Podwójny program liftingujący okolice oczu

by Ambasadorka
0 comment
Program liftingujący okolice oczu Anew Avon

Pielęgnacja twarzy jest niesamowicie ważna w całym procesie zachowania młodego wyglądu. Nieestetyczny wygląd swój początek ma w zmęczonych i podkrążonych oczach, do których następnie dochodzą kurze łapki i zmarszczki. Niestety, wraz z wiekiem pojawia się ich coraz więcej. Starzejąca się skóra nie jest dla nas łaskawa, dlatego należy o nią dbać szczególnie. Na rynku pojawia się wiele produktów, stworzonych specjalnie do walki z oznakami starości.

Lifting bez skalpela? To możliwe

Skóra pod oczami jest niesamowicie delikatna i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jest na tyle wymagająca, że potrzeba odpowiednich kosmetyków, aby zapobiec nadmiernemu wysuszaniu i wszelkim podrażnieniom. Z uwagi na fakt, iż skóra wokół oczu jest nad wyraz cienka i delikatna, to właśnie tam najczęściej pojawiają się pierwsze zmarszczki. Fakt jest taki, że nie da się ich uniknąć, ale można zdecydowanie opóźnić proces ich powstawania. Najczęściej popełnianym przez nas błędem jest to, że skórę wokół oczu traktujemy tak samo, jak pozostałą skórę twarzy. Jest to ogromnie nierozważne i najczęściej skutkuje zbyt wczesnym starzeniem się skóry. Pamiętaj, że okolice oczu zawsze traktujemy ze specjalną troską i dbałością oraz stosujemy odpowiednie kosmetyki, które nie podrażniają, nie wysuszają, a jednocześnie są stosunkowo lekkie, a co za tym idzie nie obciążają już i tak zmęczonej życiem skóry.Program liftingujący okolice oczu Anew Avon

Zmarszczki pod oczami? Mnie to nie dotyczy

Odpowiednia i delikatna pielęgnacja okolic oczu, zdecydowanie dłużej pozwoli ci utrzymać młody i promienny wygląd. Podwójny program liftingujący okolice oczu z technologią PolyPeptide-X, odejmie ci kilka cennych lat. Odpowiednio opracowana formuła zawiera żel na górną powiekę, który unosi i ujędrnia oraz krem na dolną powiekę, który zmniejsza widoczność zmarszczek i wygładza okolicę oczu. Formuła 2w1 została stworzona specjalnie na potrzeby kobiet, które zmagają się z problemem wyglądu zmęczonej twarzy. Technologia PolyPeptide-X, odpowiada za zwiększenie produkcji protein, kluczowych w walce z odmłodzeniem skóry, czyli kolagenu, elastyny i fibronektyny. Skuteczność liftingu w kremie od Avon potwierdza, aż 90% badanych. Systematyczne stosowanie pprogramu liftingującego pod oczy od Avon, pozwoli uzyskać ci młodszy wygląd, bez potrzeby ingerencji skalpela. Nie zwlekaj, zadbaj o swój promienny wygląd już dziś.

dołącz do najlepszych konsultantek Avon

You may also like