Avon

Najważniejsze informacje o firmie Avon

Avon na światowym rynku kosmetycznym jest niewątpliwym liderem, oferującym swoim klientom możliwość zakupów bezpośrednich. Avon Cosmetics Polska powstał w 1992 roku. Wyjątkowość firmy na tle innych koncernów kosmetycznych wynika z wyjątkowej dystrybucji kosmetyków jak i indywidualnej obsługi klienta, dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

W 1997 roku w Garwolinie powstała spółka Avon Operations Polska. Obecnie jest to największa a zarazem najnowocześniejsza fabryka kosmetyków w Europie. Produkowane tu kosmetyki trafiają do ponad 50 krajów na całym świecie. Innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty wytwarzane są w oparciu o wiedzę, doświadczenie i receptury naukowców z Laboratoriów Avon w Suffern w USA.

W roku 2005 powstała najmłodsza spółka Avon w Polsce Centrum Usług Finansowych (Avon EMEA Finance Service Centre), która zajmuje się obsługą procesów finansowo – księgowych firmy Avon w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

AVON to również jedna z najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm na świecie. Z wielkim zaangażowaniem podejmujemy newralgiczne problemy kobiet, takie jak: rak piersi czy przemoc domowa.

Nasza wizja

AVON jest Światowym liderem na rynku kosmetycznym, firmą, która oferuje kobietom możliwość najwygodniejszych bezpośrednich zakupów. Osiągnęliśmy tę pozycję dzięki rozumieniu i zaspokajaniu aspiracji oraz unikalnych potrzeb kobiet i ich rodzin. Wizja Avonu reprezentuje nasze najwyższe dążenia. Stanowi cel, jest powodem, dla którego istniejemy jako firma. Naszą Wizją jest, by być firmą, która najlepiej rozumie i zaspokaja potrzeby kobiet na całym Świecie w zakresie produktu, obsługi i samorealizacji.

Nasza misja

Misja Avon określa długoterminowe cele w odniesieniu do tych, którym służymy: naszych Klientów, naszych Ambasadorek i Konsultantek, naszych Pracowników oraz kobiet całego Świata.

Naszą Misją jest być:

Liderem wśród firm kosmetycznych na całym Świecie
Będziemy tworzyć unikalny asortyment kosmetyków oraz związanych z nimi produktów, starając się przewyższyć konkurencję jeśli chodzi o jakość, nowatorstwo i wartość naszych produktów oraz stale poprawiać wizerunek Avonu, aby stać się ulubioną firmą kosmetyczną kobiet na całym świecie.

Firmą wybieraną przez kobiety

Będziemy firmą, od której kobiety najchętniej kupują, ponieważ oferujemy im dogodny wybór wielu produktów i zapewniamy osobisty kontakt z Konsultantką Avon, przez co nawiązujemy długotrwałe relacje z naszymi Klientami.

Najlepszym sprzedawcą bezpośrednim

Będziemy umacniać naszą pozycję wśród przedsiębiorstw sprzedaży bezpośredniej i będziemy liderem przemian tego kanału dystrybucji, oferując możliwości kariery, która zapewnia znakomite zarobki, nagrody, obsługę oraz wsparcie, aby współpraca z Avonem była łatwa i przynosząca satysfakcję oraz wzmacniać wizerunek przemysłu sprzedaży bezpośredniej.

Najlepszym miejscem pracy

Będziemy słynąć jako firma wzorcowa w zakresie przywództwa, co będziemy okazywać poprzez nasze zaangażowanie na rzecz osiągania najwyższych standardów, szacunku dla odmienności oraz zobowiązanie do stwarzania wyjątkowych możliwości rozwoju, które pozwolą naszym Pracownikom w pełni rozwinąć ich potencjał. Z nami możesz zdobyć bogate doświadczenia zawodowe na szczeblach kariery zawodowej począwszy od konsultantki Avon, przez stanowiska kierownicze.

Największą fundacją na rzecz kobiet

Staniemy się światowym liderem wśród firm popierających działania na rzecz zdrowia i dobrobytu kobiet na całym świecie poprzez programy charytatywne skierowane w szczególności na walkę z rakiem piersi oraz dawanie kobietom szans uzyskania niezależności ekonomicznej.

Najbardziej cenioną firmą

Będziemy dostarczać naszym Akcjonariuszom godziwy zwrot z ich inwestycji poprzez nieustanne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i stałe poprawianie zyskowności – będziemy firmą dbającą o odpowiedzialność społeczną i kierującą się etyką, firmą, która będzie naśladowana jako wzorzec sukcesu.

 

Zostań konsultantką Avon.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com
  • Bebo
  • MySpace
  • Śledzik
  • Google Bookmarks