Długotrwale nawilżający balsam do ciała z ekstraktem z nasion Chia

by Ambasadorka
0 comment
Balsam Avon Nutrie

Sucha, szorstka skóra to zmora niejednej z nas. Taka skóra szybciej się starzeje i gorzej wygląda. Zanieczyszczone powietrze o niskiej wilgotności towarzyszy nam przez większość roku. Jak się przed tym bronić? Potrzebujesz czegoś naprawdę mocnego, co da Ci nawilżenie na cały dzień i pozwoli Ci cieszyć się gładką skórą. W tym celu, w laboratoriach Avon opracowano długotrwale nawilżający balsam do ciała z ekstraktem z nasion Chia. Balsam ten stanowi ochronny plaster, łagodzący podrażnioną skórę i ochraniający ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Mocne nawilżenie dzięki modnym nasionom Chia.

Nasiona Chia stały się popularne parę lat temu, jako tak zwane „superfoods”, czyli coś więcej, niż zwykłe jedzenie. Wysoka zawartość kwasów Omega-3, tak brakujących w dzisiejszej diecie, czyni go unikatem na rynku spożywczym. A co, gdyby dodać nasiona Chia do balsamu do ciała?
Nasiona Chia wchłaniają 12 razy więcej wody, niż wynosi ich masa. To pozwala na utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry, nawet w ciężkich warunkach. Z długotrwałe nawilżającym balsamem do ciała z ekstraktem z nasion Chia niestraszne będą Ci upały, suche powietrze czy klimatyzacja. Będziesz mogła cieszyć się miękką i gładką skórą aż przez 48 godzin. Nawet jeśli masz suchą skórą, balsam nawilży ją odpowiednio, nie pozostawiając tłustej powłoczki. Szybko się wchłania i pięknie pachnie.

Hipoalergiczny znaczy bezpieczny.

Pielęgnacja skóry skłonnej do podrażnień do trudne wyzwanie. Będzie Ci łatwiej, jeśli sięgniesz po długotrwale nawilżający balsam do ciała z ekstraktem z nasion Chia. Jego hipoalergiczna formuła gwarantuje przyjemną aplikację i dobre samopoczucie skóry po niej. Balsam nie zawiera parabenów i barwników, możesz go więc używać, kiedy tylko tego potrzebujesz.
Przekonaj się, jak to jest mieć gładką, ukojoną skórę, dzięki użyciu długotrwale nawilżającego balsamu do ciała z ekstraktem z nasion Chia. Otul się delikatnie pachnącą otoczką i zobacz, jak to jest mieć doskonale nawilżoną skórę przez cały dzień.

Poznaj inne kosmetyki Avon, które mogą Cię zainteresować.

dołącz do najlepszych konsultantek Avon

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com
  • Bebo
  • MySpace
  • Śledzik
  • Google Bookmarks

You may also like