Płyn do kąpieli Granat i Peonia

by Ambasadorka
0 comment
Płyn do kąpieli Granat i Peonia Avon

Jesteś zmęczona po całym dniu? Bycie kobietą to nie lada wyzwanie. Niezależnie od tego, czy spędzasz dzień w biurze, czy opiekujesz się dziećmi, prowadzisz dom, codzienne obowiązki mogą dać Ci się we znaki. Napięte mięśnie, obolałe plecy, ciężka głowa – żeby się tego pozbyć, potrzebujesz czegoś więcej, niż tylko snu. Potrzebujesz relaksu. Tylko jak odpocząć, kiedy dom pełen jest ludzi? Kiedy nie masz czasu na wycieczkę do SPA?

Magiczny ogród w Twoim domu.

Jest takie jedno magiczne miejsce w Twoim domu, gdzie możesz się zrelaksować i poczuć naprawdę kobieco. Twoja łazienka. Wystarczy, że oznajmisz domownikom, że nie znikasz na godzinę i zamkniesz drzwi. Zapal świeczki i włącz spokojną muzykę – śpiew ptaków, szum morza, odgłosy lasu. Napuść wody do wanny i wlej płyn do kąpieli Granat i Peonia od Avon, a poczujesz się jak w raju. Owocowo-kwiatowy zapach przypomni Ci najlepsze wakacje, a sama kąpiel sprawi, że odpoczniesz, jakbyś rzeczywiście była na urlopie. Wejdź do wanny, ułóż się wygodnie i zamknij oczy. Otul się słodkim, odprężającym zapachem peonii i owocowym, orzeźwiającym aromatem granatu. Zmyj z siebie troski i pobaw się pachnącą pianą, będzie jej naprawdę dużo. Poczuj się jak syrena odpoczywająca na brzegu morza. Niczego nie musisz. Płyn do kąpieli Granat i Peonia Avon

Zabierz ze sobą wspomnienie z wakacji.

A kiedy przyjdzie już czas na koniec kąpieli, zmyj z siebie aromatyczną pianę. Nie musisz używać balsamu, zapach długo pozostanie na Twoim ciele. Twoja skóra jest nawilżona i zadbana. Twoje małe wakacje dobiegły końca, a Ty zabierasz ze sobą miłe wspomnienia. Masz ochotę na więcej? Nie martw się, płynu do kąpieli Granat i Peonia Avon jest bardzo dużo. 500 ml starczy Ci na wiele relaksujących kąpieli. Kolorowa butelka będzie ozdobą Twojej łazienki. Przypomni Ci, że relaks jest na wyciągnięcie ręki, ilekroć będziesz na nią patrzeć.
Teraz możesz spokojnie wrócić do swojego życia. Masz nową perspektywę, jesteś zrelaksowana i wypoczęta. A kiedy tylko zatęsknisz za chwilą dla siebie, sięgnij po płyn do kąpieli Granat i Peonia. Znajdziesz go w ofercie katalogowej Avon.

dołącz do najlepszych konsultantek Avon

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com
  • Bebo
  • MySpace
  • Śledzik
  • Google Bookmarks

You may also like