Aktualny katalog Avon -jak zostać ambasadorką Avon

Katalog AVON – bądź na bieżąco

Avon to firma kosmetyczna o globalnym zasięgu. Swój ogromny sukces zawdzięcza zaangażowaniu konsultantek trafiających z jej produktami bezpośrednio do klientów oraz atrakcyjnej ofercie, która wraz z każdym kolejnym rokiem jest bogatsza i bardziej różnorodna. Obecnie można w niej znaleźć nie tylko kosmetyki kolorowe oraz produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów, skóry twarzy i ciała, ale także odzież, galanterię, rozmaite gadżety.

Oferta zawsze na czasie

Katalog Avon jako podstawowe narzędzie pracy konsultantki na przestrzeni lat również mocno się zmieniał. Wyjściowo miał służyć do prezentacji kosmetyków znajdujących się w sprzedaży. Obecnie coraz bardziej przypomina lifestylowy magazyn pokazujący, po które produkty warto sięgnąć, a zarazem informujący, o czym w zbliżającym się okresie będzie głośno, zarówno jeśli chodzi o urodę, jak i modę. Każde jego wydanie obowiązuje przez miesiąc. Taki stosunkowo krótki termin ważności umożliwia lepsze dopasowanie do zmieniających się potrzeb odbiorców. W ciągu roku łącznie ukazuje się 12 katalogów. Pod względem zawartości są dobrze zgrane z porą roku oraz najgorętszymi trendami. Warto uważnie je śledzić, gdyż pojawiają się w nich wyjątkowe okazje cenowe, aktualne tylko do czasu wydania następnego numeru.

Wygodny dostęp online

Uzupełnieniem tradycyjnej, papierowej wersji, jest i-katalog Avon, czyli wydanie internetowe. Można przeglądać go na telefonie lub komputerze, co gwarantuje szybki i łatwy dostęp do najświeższych ofert. W sieci można bez problemu odszukać aktualne wydanie, podobnie jak wybrane numery archiwalne. W ten sposób można zaznajomić się również z katalogiem Avon, który dopiero ma się ukazać. Jest to tyle praktyczne, że pozwala poznać największe atrakcje przyszłej kampanii i z wyprzedzeniem przygotować się na zakupy.

Szeroki asortyment produktów

Każde wydanie funkcjonuje pod inną nazwą, która ułatwia jego identyfikację, a jednocześnie stanowi wskazówkę, co będzie jego motywem przewodnim. Na początku zwyczajowo umieszczane są najbardziej chwytliwe promocje, wyprzedaże oraz konkursy. Nieco dalej pojawiają się nowe zapachy - dla niej i dla niego. Szeroka gama kosmetyków kolorowych oraz pielęgnacyjnych. A między nimi ubrania, biżuteria, torebki, portfele, akcesoria służące do pielęgnacji i nie tylko. Każdy produkt przedstawiony jest na zdjęciach lub wzornikach. Opatrzony innym kodem oraz nazwą, aby łatwiej było go rozpoznać. Katalogi produktowe tej firmy mają przyciągającą oko szatę graficzną. Wyróżnia je funkcjonalny rozkład treści pozwalający na szybkie odszukanie interesujących przedmiotów. Katalogi Avon za pośrednictwem ambasadorek Avon trafiają bezpośrednio do klientów firmy,  którymi z założenia są kobiety, aczkolwiek w ofercie nie brakuje również ciekawych propozycji dla mężczyzn oraz dzieci.

Bycie konsultantką ma plusy – oferty poza katalogowe

Do każdego numeru dołączona jest oferta Netto, przygotowywana specjalnie z myślą o konsultantkach. Zawiera ona niezwykle korzystne wyprzedaże produktów, których nie uwzględnia bieżąca oferta katalogowa Avon. Obniżki czasem sięgają nawet 80% regularnej ceny. To kolejny pomysł, obok rabatów i luksusowych prezentów, na wynagrodzenie wysiłku ambasadorek Avon. Pokazanie, że ich starania przynoszą bardzo wymierne korzyści i to dla obu stron. Uzupełnieniem oferty jest magazyn Focus, który jest kolejna ofertą poza katalogową, do której klientki nie maja dostępu. Focus zawiera informacje o programach dla konsultantek na daną kampanię katalogową. Specjalne oferty jak i pomysły na łączenie produktów w zestawy. Oferta katalogowa Avon sukcesywnie się zmienia. Zamieszczane są w niej coraz to nowsze produkty. Te starsze natomiast stopniowo wycofywane są z regularnej sprzedaży. Jako ukłon w stronę klientów, Avon przywraca niektóre z nich. Na ogół jednak takie powroty trwają przez krótki czas. A to kolejna okazja, której nie wolno przegapić. Zamówienia można składać tylko z bieżącej oferty katalogowej Avon

Zostań konsultantką Avon

Wypełnij formularz kontaktowy, i zostań konsultantką w 5 minut.
Zobacz jak do nas dołączyć i poznaj zalety posiada konsultantka Avon.
Jeśli chcesz jako jedna z pierwszych zobaczyć kolejny katalog to uważnie śledź nasz profil na Fcebooku.
Bądź zawsze na bieżąco.
Zapisz

Rejestracja Ambasadorki Avon

mini katalog 8-9 Nowe inspiracje

Avon mini katalog

To oferty poza katalogowe Avon

 

Co to jest Katalog Avon

Katalog Avon to całkowita oferta kosmetyczna dla klientów Avon w danej kampanii. W najnowszym katalogu Avon znajdziesz nowości kosmetyczne jak i wiele aranżacji i ciekawych zestawów od Avon. Aktualny katalog Avon dostępny jest w wersji papierowej jak i elektronicznej. Katalog jest podstawowym narzędziem pracy każdej konsultantki Avon. Dla nowych klientów Avon katalog jest pierwszym miejscem gdzie mogą oni poznać markę i zobaczyć jak ciekawa i bogata jest oferta tej firmy. Dlatego też Avon stara się zawsze mieć idealnie dopasowaną ofertę kosmetyczną w swoim katalogu. W ciągu roku ukazuje się aż 17 katalogów Avon. Jeśli nie masz obecnie dostępu do wersji papierowej katalogu zawsze możesz przejrzeć aktualny katalog Avon online na stronie producenta kosmetyków.

Co znajdę w Katalogu Avon?

Katalog Avon jest zbiorem wszystkich aktualnie dostępnych produktów firmy. Znajdziesz w nim zapachy damskie i męskie, różnego rodzaju kremy i balsamy, żele i płyny do kąpieli, bogatą kolorówkę –szminki, cienie, lakiery do paznokci, kosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry dłoni i stóp. Znajdziesz produkty damskie jak i męskie. W ofercie Avon znajdują się także linie kosmetyków dla dzieci –również dostępne w katalogu. Na okładce katalogu Avon zawsze znajduje się jakaś znana osoba, która też promuje nowość kosmetyczną w danym katalogu Avon. Podczas promocji kosmetyków z Avon współpracowały takie osoby jak Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Małgorzata Socha, Edyta Herbuś, Weronika Rosati, Jarosław Bieniuk, Justyna Steczkowska czy Patricia Kazadi. Wiele znanych osób podjęło współpracę z Avon jako Ambasador Marki.

Katalog Avon inspiruje

Wiele barw i ciekawych połączeń może stać się dla Ciebie świetną inspiracją na wykonanie makijażu. Dzięki zaprezentowanym w katalogu Avon produktom dobierzesz ciekawe dodatki, które będą świetnym uzupełnieniem całej kreacji. Zobaczysz również jakie nowe produkty pojawiają się w ofercie kosmetycznej. Wszystko to dzięki katalogom Avon dostępnym u Twojej konsultantki lub na stronie internetowej. Przeglądając katalog Avon możemy również przypomnieć sobie o rzeczach, które nam się kończą, a wypadły nam już z głowy. W ten prosty sposób uzupełnimy na bieżąco braki w naszych ulubionych kosmetykach Avon.