Co to jest Katalog Avon

Katalog Avon to całkowita oferta kosmetyczna dla klientów Avon w danej kampanii. W najnowszym katalogu Avon znajdziesz nowości kosmetyczne jak i wiele aranżacji i ciekawych zestawów od Avon. Aktualny katalog Avon dostępny jest w wersji papierowej jak i elektronicznej. Katalog jest podstawowym narzędziem pracy każdej konsultantki Avon. Dla nowych klientów Avon katalog jest pierwszym miejscem gdzie mogą oni poznać markę i zobaczyć jak ciekawa i bogata jest oferta tej firmy. Dlatego też Avon stara się zawsze mieć idealnie dopasowaną ofertę kosmetyczną w swoim katalogu. W ciągu roku ukazuje się aż 17 katalogów Avon. Jeśli nie masz obecnie dostępu do wersji papierowej katalogu zawsze możesz przejrzeć aktualny katalog Avon online na stronie producenta kosmetyków.

Co znajdę w Katalogu Avon?

Katalog Avon jest zbiorem wszystkich aktualnie dostępnych produktów firmy. Znajdziesz w nim zapachy damskie i męskie, różnego rodzaju kremy i balsamy, żele i płyny do kąpieli, bogatą kolorówkę –szminki, cienie, lakiery do paznokci, kosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry dłoni i stóp. Znajdziesz produkty damskie jak i męskie. W ofercie Avon znajdują się także linie kosmetyków dla dzieci –również dostępne w katalogu. Na okładce katalogu Avon zawsze znajduje się jakaś znana osoba, która też promuje nowość kosmetyczną w danym katalogu Avon. Podczas promocji kosmetyków z Avon współpracowały takie osoby jak Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Małgorzata Socha, Edyta Herbuś, Weronika Rosati, Jarosław Bieniuk, Justyna Steczkowska czy Patricia Kazadi. Wiele znanych osób podjęło współpracę z Avon jako Ambasador Marki.

Katalog Avon inspiruje

Wiele barw i ciekawych połączeń może stać się dla Ciebie świetną inspiracją na wykonanie makijażu. Dzięki zaprezentowanym w katalogu Avon produktom dobierzesz ciekawe dodatki, które będą świetnym uzupełnieniem całej kreacji. Zobaczysz również jakie nowe produkty pojawiają się w ofercie kosmetycznej. Wszystko to dzięki katalogom Avon dostępnym u Twojej konsultantki lub na stronie internetowej. Przeglądając katalog Avon możemy również przypomnieć sobie o rzeczach, które nam się kończą, a wypadły nam już z głowy. W ten prosty sposób uzupełnimy na bieżąco braki w naszych ulubionych kosmetykach Avon.