Makijaż oczu

by Ambasadorka

Podkreślamy piękno swoich oczu z Avon

Sztuka makijażu oczu jest naprawdę łatwa, jeśli poznasz jej podstawowe zasady. Ale nawet najlepsza wiedza nie pomoże, jeśli cień do powiek nie będzie dobrej jakości.  Nowe cienie Avon z formułą opartą na technologii Color Reveal zapewniają pełną moc i intensywność koloru już po nałożeniu jednej warstwy. Kolor wygląda przez cały dzień jak świeżo po aplikacji.

Ciekawe oferty i rpomocje na kosmetyki Avon znajdziesz w strefie konsultantki Avon.

Makijaż oczu krok po kroku

1. Cień do powiek

Cień do powiek Avon

 

Zacznij od bazy, która przedłuży trwałość cieni i zapobiegnie zbieraniu się ich w załamaniach powiek, po czym nałóż wybrany cień. Aby uzyskać efekt pełnego makijażu, użyj poczwórnych cieni do powiek, korzystając z edukacji przedstawionej obok.

 

 

 

 

 

 

2. Eyeliner

Makijaż oka z Avon

 

Wzmocnij efekt, podkreślając górn powiekę wybranym eyelinerem. Narysuj precyzyjną kreskę jak najbliżej linii rzęs -od środka ku zewnątrz i wyciągnij ją lekko poza kącik oka. Dorysuj resztę, zaczynając od wewnętrznego kącika i kończąc na środku.

 

 

 

 

 

3. Tusz

Kurs makijażu oka z Avon

 

To ostatni akcent makijażu oka. Nakładaj go, trzymając poziomo szczoteczkę, zygzakowatym ruchem od nasady aż po same końce. Aby uzyskać mocniejszy efekt, powtórz czynność. Dolne rzęsy maluj końcówką szczoteczki, trzymając ją prostopadle.

 

 

 

 

 

 

Materiały promocyjne należą do Avon Cosmetics Polska