Kryjący podkład adaptujący SPF 15

by Ambasadorka
0 comment
Podkład kryjący Avon

Znalezienie idealnego podkładu to nie lada wyzwanie. Musi on dobrze kryć, tak aby wszelkie niedoskonałości czy przebarwienia stały się niewidoczne. Podkład powinien przy tym dawać naturalny efekt, aby nie było widać, że mamy go na twarzy. Łatwość nakładania, lekkość, właściwości pielęgnacyjne, filtr UV, to pozostałe zalety idealnego podkładu do twarzy. Jednak jak znaleźć ideał? Nie musisz już szukać. Firma Avon opracowała kryjący podkład adaptujący SPF 15 z technologią niebieskich pigmentów IQ, które idealnie dopasowują się od kolorytu twarzy. Mając do wyboru aż dziewięć odcieni, z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Wypróbuj go już teraz!

Pielęgnuje, kryje i trwa!

Podkład kryjący AvonKryjący podkład adaptujący SPF 15 od Avon jest bardzo lekki dzięki bezolejowej formule. Mogą go więc stosować posiadaczki zarówno normalnej, jak i tłustej skóry. Kosmetyk zapewnia odpowiednie krycie, nie dając przy tym efektu maski. Możesz wyglądać naturalnie przez cały dzień. Filtr SPF 15 zapewnia odpowiednią ochronę przed warunkami atmosferycznymi, zarówno latem, jak i w zimie. Nie musisz martwić się o fotostarzenie się skóry i oparzenia. Podkład matuje skórę, ale jej przy tym nie wysusza, dając satynowe wykończenie. Nie podkreśla suchych skórek ani zmarszczek i nie ściera się w ciągu dnia. Kryjący podkład adaptujący SPF 15 od Avon dobrze łączy się z innymi kosmetykami – mleczkiem, kremem, pudrem, cieniami do powiek, różem, rozświetlaczem czy brązerem. Łatwo się rozprowadza za pomocą pędzla lub gąbki i szybko się zmywa za pomocą mleczka, żelu lub płynu micelarnego.

Technologia niebieskich pigmentów IQ.

Czy to możliwe, żeby podkład był inteligentny? Kryjący podkład adaptujący SPF 15 od Avon jest! Zawarte w podkładzie mikrocząsteczki idealnie przylegają do skóry, dzięki czemu widoczny jest naturalny kolor Twojej cery. Kosmetyk przy tym wyrównuje koloryt i nadaje mu zdrowy odcień. Możesz być piękna niezależnie od karnacji.

Kosmetyk został przebadany dermatologicznie i jest bezpieczny dla cery każdego rodzaju.

dołącz do najlepszych konsultantek Avon

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com
  • Bebo
  • MySpace
  • Śledzik
  • Google Bookmarks

You may also like