Matowa szminka w płynie Avon

by Ambasadorka
0 comment
Nowa matowa szminka w płynie Avon

Nowość w Avon! Matowe szminki nie muszą być w sztyfcie. Teraz są w płynie! Wypróbuj sama i przekonaj się, jak łatwo jest zrobić nią makijaż.
Odkryj głębię koloru i doświadcz na swojej skórze efektu, który trwa. Do wyboru masz aż 10 modnych barw, od śliwkowego fioletu, przez fuksjowy róż, aż po krwistą czerwień. Wybierz jeden z nich i poczuj na swoich ustach eksplozję pigmentu w matowej szmince w płynie firmy Avon. Nie musisz dłużej wybierać pomiędzy wygodą noszenia pomadki, a pięknymi odcieniami szminek. Matowa szminka w płynie firmy Avon daje Ci jedno i drugie! Głęboki, trwały kolor, pielęgnację ust i wygodną aplikację.

Pielęgnuj swoje usta i wyglądaj świetnie.

Zwykle stosowanie trwałych szminek o mocnych odcieniach oznacza wysuszanie ust. Inaczej jest z matową szminką w płynie firmy Avon. Jej pielęgnacyjna, żelowa formuła sprawia, że możesz cieszyć się intensywnym kolorem i dbać o usta jednocześnie. Gwarantuje to trwałość koloru i wygodę noszenia szminki na skórze przez cały dzień. Duża ilość pigmentu sprawia, że barwy są żywe i intensywne. Konsystencja musu ułatwia aplikację i zwiększa właściwości odżywcze. Możesz użyć szminki jako mocny akcent przy delikatnym makijażu oczu albo żeby podkreślić piękno Twoich warg. Za pomocą diamentowego aplikatora precyzyjnie nałożysz kosmetyk, bez poprawek i rozmazywania się. Bądź sexy przy każdej okazji!

Efekty stosowania matowej szminki w płynie.

Nowa matowa szminka w płynie AvonSzminka pięknie pachnie, a przy tym nadaje Twoim ustom miękkość. Niezależnie od ilości nałożonych warstw jest niewyczuwalna na ustach. Możesz zrobić sobie makijaż i nosić go jak najwygodniejsze ubranie. Nałóż ją na usta i poczekaj chwilę, a następnie odciśnij nadmiar na chusteczkę. Dzięki temu zapewnisz sobie kolor na wiele godzin. Opakowanie jest małe i ładne, zmieści się więc nawet do najmniejszej torebki albo do kieszeni. Jest przezroczyste, więc zawsze możesz sprawdzić, ile jeszcze szminki Ci zostało, a przy tym trwałe, nie zmienia wyglądu pomimo użytkowania.
Baw się kolorami i bądź piękna w każdej sytuacji!

Poznaj inne kosmetyki Avon, które mogą Cię zainteresować.

dołącz do najlepszych konsultantek Avon

You may also like