Zestaw do stylizacji brwi od Avon

by Ambasadorka
0 comment
Zestaw do brwi

Odpowiednio ułożone brwi potrafią stworzyć całą twarz. Podkreślają piękno oczu, poprawiają kształt twarzy, nadają wyrazu i wpływają na to, jak jesteśmy odbierane przez otoczenie. Daj sobie szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia z zestawem do stylizacji brwi firmy Avon. Zawarty w nim wosk pozwoli Ci ułożyć nawet najbardziej niesforne włoski w pożądany kształt, a cień nada brwiom naturalnego, głębokiego koloru. Wyglądaj elegancko w każdym wydaniu!

Sześć kolorów do wyboru.

Zestaw do brwiModa wyróżnia cztery (a w rozszerzonej wersji aż dwanaście) typy urody: Lato, Jesień, Zimę i Wiosnę. Zima to Królowe Śniegu w typie Liv Tyler stworzone do intensywnych kolorów jak śliwkowy fiolet czy winna czerwień. Lato to chłodne blondynki jak Claudia Shiffer, pięknie wyglądające w pastelach i bieli. Wiosna to piękne Słowianki podobne do Alicji Bachledy-Curuś olśniewające w ciepłych, jasnych barwach. Jesień to ogniste rudowłose kobiety w stylu Julianne Moore ubierające się jak liście spadające z drzew – w brązy, zielenie, żółcie. Jednak niezależnie od typu urody, potrzebujesz dobrze podkreślonych brwi. Sięgnij po profesjonalny makijaż jak u prezenterek telewizyjnych i z zestawem do stylizacji brwi wyczaruj nowy, wyrazisty wizerunek. Bądź przy tym naturalna, niech nikt nie domyśli się, że wspomagałaś czymś naturę. Z sześcioma kolorami do wyboru znajdziesz swój idealny odcień, niezależnie od tego, którą porą roku jesteś.

Łatwa aplikacja i naturalny efekt.

Zestaw do stylizacji brwi firmy Avon zamknięty jest w małym, czarno-białym pudełeczku. Lusterko pozwoli Ci wykonać makijaż w każdych okolicznościach, a precyzyjny, podwójny aplikator sprawi, że będziesz mogła oddzielnie nałożyć wosk i cień. Wosk idealnie dyscyplinuje brwi, nadając im modny wygląd. Z kolei cień podkreśla naturalny kolor brwi, długo utrzymuje się na włosach, ale łatwo zmywa się ze skóry. Zarówno wosk, jak i cień jest bardzo wydajny. Zestaw do stylizacji brwi firmy Avon starczy Ci na długo. Zostań konsultantką Avon i zyskaj rabat na swoje ulubione kosmetyki.

Poskrom nawet najbardziej niesforne brwi i zachwycaj wyglądem o każdej porze!

dołącz do najlepszych konsultantek Avon

You may also like