Balsam do ciała AVON z serii Nutra Effects

by Ambasadorka
0 comment
Balsam z chia Avon Nutra Effects

Długotrwałe nawilżenie suchej skóry

Balsam do ciała AVON z serii Nutra Effects został stworzony na bazie wyciągu z nasion chia. Te niepozorne ziarenka przebojem zdobyły branżę spożywczą. Z uwagi na swoje cenne właściwości coraz chętniej wykorzystywane są również jako składnik wielu preparatów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Jakie cechy zyskał dzięki nim ten balsam? Jakich efektów można spodziewać się po jego użyciu?

Produkt dobry dla każdego typu skóry

Balsam docelowo przeznaczony jest dla posiadaczek cery normalnej oraz suchej, wymagającej solidnej dawki nawilżenia. Jednak warto podkreślić, że posiada on bardzo łagodną, hipoalergiczną formułę pozbawioną parabenów oraz sztucznych barwników. To składniki często występujące w różnego rodzaju preparatach kosmetycznych, choć często działają drażniąco na skórę, zwłaszcza tę szczególnie wrażliwą i delikatną. Po balsam z ekstraktem z nasion chia śmiało mogą sięgnąć osoby, które cierpią z powodu podwyższonej skłonności do reakcji alergicznych i muszą uważnie dobierać kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry. Dostępny jest w ofercie Avon, znajdziesz go w katalogu Avon online lub u swojej konsultantki Avon.

Bogactwo składników odżywczych w nasionach chia

Te nasiona są wyjątkowo zasobne w kwasy Omega – 3, witaminy i składniki mineralne (m.in. cynk, potas). Za ich sprawą poprawiają one poziom odżywienia skóry oraz mają działanie przeciwzapalnie i przeciwrodnikowe. Wykazują także hydrofilowe właściwości, czyli posiadają zdolność do łączenia się z cząsteczkami wody. Zatrzymują je w ten sposób w głębokich warstwach skóry wspierając tym samym funkcje naturalnej bariery hydro – lipidowej, która zabezpiecza skórę przed nadmierną utratą wilgoci.Balsam z chia Avon Nutra Effects

Rezultaty zastosowania balsamu

Kosmetyk wyróżnia się kompleksowym działaniem. Pozwala na rozprawienie się z wieloma problemami, z którymi zmaga się skóra. Ma bardzo przyjemny zapach oraz wyjątkowo lekką konsystencję. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, dzięki czemu można go używać wieczorem, jak również rano pod ubrania. Efekt nawilżenia pojawia się bardzo szybko i utrzymuje się przez długi czas.
Stosując ten balsam regularnie można zaobserwować:
• widoczną poprawę kolorytu skóry;
• zwiększenie jej jędrności oraz elastyczności;
• wyraźne wygładzenie i wzrost napięcia skóry.
Preparat skutecznie przywraca komfort suchej skórze. Likwiduje uczucie ściągnięcia oraz pieczenia, które pojawiają się w sytuacji, gdy jest ona mocno odwodniona. Spowalnia naturalnie postępujące procesy starzenia się skóry. Pozwala cieszyć się jej zdrowym i promiennym wyglądem jak najdłużej.

dołącz do najlepszych konsultantek Avon

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com
  • Bebo
  • MySpace
  • Śledzik
  • Google Bookmarks

You may also like