Kuracja antycellulitowa kofeina i głóg

by Ambasadorka
0 comment
Kuracja antycellulitowa Avon

Kosmetyki antycellulitowe, to obecnie najbardziej popularne kosmetyki dla kobiet. Ich działanie doceniła już niejedna z nas. Potrafią zwalczyć problem pomarańczowej skórki, nawet w trudno dostępnych miejscach. Zadaniem produktów antycellulitowych jest redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa jędrności i elastyczności skóry, a także jej wygładzenie. Kuracja antycellulitowa od firmy Avon została wzbogacona o kofeinę i głóg, które jeszcze bardziej przyczyniają się do uzyskania efektu zdrowej skóry.

Kofeina skuteczną bronią do walki z cellulitem

Kuracja antycellulitowa Avon

Cellulit dotyczy blisko 85% kobiet. Oznacza to, że prawie każda z nas ma problem z pomarańczową skórką. Do walki z tym niełatwym przeciwnikiem, Avon stworzył kurację antycellulitową wzbogaconą kofeiną. Wspomniana kofeina, uważana jest za niesamowicie skuteczny produkt, który działa antycellulitowo i wyszczuplająco. Ponadto, pobudza krążenie i działa moczopędnie, co skutecznie zapobiega obrzękom, a także wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Kofeina znana jest również z tego, że podwyższa ciśnienie krwi. W związku z tym, jej miejscowa aplikacja, pozwala na poprawę mikrokrążenia w naczyniach włosowatych. Kuracja antycellulitowa Avon wzbogacona kofeiną, pięknie przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu oraz odpowiada za rozpad tłuszczów. Kosmetyki z zawartością tego składnika, odpowiadają również za poprawę elastyczności skóry.

Ekstrakt z głogu na horyzoncie

Wyciąg z głogu jest bardzo cennym składnikiem kosmetycznym, głównie przez dużą zawartość flawonoidów. Dzięki temu stanowi silny przeciwutleniacz, który odpowiada ze neutralizację działania wolnych rodników. Ekstrakt z głogu, dzięki swoim właściwościom, zatrzymuje procesy starzenia. Jego obecność w kuracji antycellulitowej od firmy Avon, nie jest przypadkowa. Wyciąg z głogu, sprzyja poprawie wchłanialności ważnych składników odżywczych w głębsze partie skóry. Ponadto, odpowiada także za przyspieszanie metabolizmu. Głóg wykazuje właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne oraz poprawia krążenie. W połączeniu z kofeiną, zawartą w kuracji antycellulitowej, tworzy skuteczną broń do walki z pomarańczową skórką.
Efekty widoczne już po dwóch tygodniach stosowania. Systematyczna aplikacja serum wyszczuplającego, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet.

Wszystkie produkty znajdziesz w ofercie katalogowej Avon. Zostań Ambasadorką Avon i zyskaj duże rabaty na swoje ulubione kosmetyki.

dołącz do najlepszych konsultantek Avon

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com
  • Bebo
  • MySpace
  • Śledzik
  • Google Bookmarks

You may also like