Pielęgnacja nocą

by Ambasadorka

Żel-krem na noc Anew Vitale

Kobieca skóra w poszczególnych etapach życia wymaga innej pielęgnacji. Gdy dojrzewamy, liczy się ochrona przed wolnymi rodnikami, nawilżanie i zapobieganie nadmiernemu wydzielaniu sebum. Tuż po 25-tym roku życia nasza skóra potrzebuje zastrzyku energii i witamin. Po 40-ste liczy się ochrona przed zmarszczkami i głębokie nawilżanie, natomiast wiek dojrzały to przede wszystkim wygładzanie.

Kuracja nocna Anew Vitale AvonMoja skóra po ciężkim dniu wymaga odpowiedniej pielęgnacji, potrzebuje ona nawilżenia, wygładzenia i wyrównania kolorytu. Jeżeli nie mam czasu na jakąś intensywną kurację w postaci maseczek to dobry żel-krem na noc powinien dawać mi gwarancję wypoczętej skóry. Z uwagi na swój wiek oraz bardzo aktywny tryb życia polecam wszystkim młodym kobietom serię kosmetyków Avon Anew Vitale. Jest to witaminowi koktajl dla kobiet powyżej 25-tego roku życia -zobaczysz w katalogu Avon.

Seria zawiera produkty do dziennej i nocnej pielęgnacji twarzy. Żel- Krem na noc ma bardzo delikatną konsystencję i doskonale rozprowadza się na skórze, jego przyjemny zapach działa na mnie bardzo kojąco. Efekty tego żelu są naprawdę zaskakujące. Rano tuż po przebudzeniu czuję jak wygładzona i delikatna jest moja skóra. Do tego w trakcie regularnego używania zauważyłam wygładzenie zmarszczek mimicznych i blizn. Krem nie zatyka porów i jest bardzo odżywczy, nakładam go codziennie wieczorem zaraz po zmyciu makijażu i nałożeniu toniku. Używając tego kosmetyku nie czuję się winna tego, że poprzez swój aktywny tryb życia, brak czasu na częstsze wizyty u kosmetyczki i stresowe sytuacje zaniedbuje skórę twarzy.