Ambasadorka Avon w Niemczech

by Ambasadorka
0 comment

Coraz więcej pracujących za granicą Polek i Polaków decyduje się na współpracę z Avon Polska, dlaczego? Jak to zrobić, i co można zyskać?Ambasadorka za granicą
Powód, dla którego rodacy wybierają polski Avon najczęściej leży po stronie ekonomicznej.
Jako legalny pracownik innego kraju (tak jest i u nas w stosunku do obcokrajowców) można założyć konto Ambasadorki czy Ambasadora Avon w kraju w jakim się znajdujemy, jednak możliwości zarobkowe są zróżnicowane.

Na pewno korzystnie jest zostać Ambasadorką polskiego Avon mieszkając w Niemczech.

Cena produktów w złotówkach jest dużo niższa niż analogicznych sprzedawanych w Euro. Np. Nowość katalogu 05/2019 Anew Witamin C w polskiej ofercie jest to 45,99 zł a w Niemieckim 19,99 EUR (ok.84 zł) do tego u nas obowiązują promocje dla ambasadorek niedostępne w niemieckim Avon tj 45% rabatu przy zakupie 3 szt. tych produktów.
Podobnie wygląda sytuacja w przypadku zapachów, ich cena jest zdecydowanie niższa w Polsce, przykładem może być zapach Attraction, dobrze już znany i lubiany. W ofercie polskiej za 59,99 zł a w niemieckiej za 19, 99 EUR (ok. 84 zł.) u nas również z możliwością zakupu z wysokim, 45% rabatem (32,99 zł netto)
Analogicznie jest z produktami do makijażu czy fashion/ home, ich ceny u naszych zachodnich sąsiadów są o ok 20-30 % wyższe.
Ta różnica pozwala na skuteczne zdobywanie klientów zarówno pośród Niemców jak i naszych rodaków za granicą.

Ambasadorka Avon Polska w Niemczech – o czym warto pamiętać

By skutecznie zarejestrować konto Ambasadorki Avon Polska należy podać polski adres oraz numer telefonu, który w momencie rejestracji także musi znajdować się na terenie kraju ponieważ w innym przypadku sms z hasłem nie dotrze.
Paczki z zamówieniami w Avon Polska są wysyłane tylko na terenie naszego kraju, więc będzie nam potrzebna pomoc kogoś z bliskich kto odbierze dla nas paczkę i prześle ją dalej (koszt. to ok 60 zł za 30 kg. wg. cennika jednej z wiodących firm kurierskich). Jeśli miejsce naszego zamieszkania nie jest zbyt odległe od granicy bądź często podróżujemy pomiędzy krajami możemy je przewozić samodzielnie lub znaleźć kierowcę np. busa kursującego regularnie między naszym rodzinnym miastem a aktualnym miejscem zamieszkania, który przy takich kursach także dostarczy paczkę.
Płatność.
W Avon mamy możliwość opłacania faktury przy odbiorze (czyli płatność za pobraniem) bądź z terminem odroczonym, tj. 21 dni. Istnieje możliwość dokonania przelewu z zagranicy na konta z numerem IBAN

Co zyska Ambasadorka Avon Polska za granicą?

Możliwość szybszego zdobycia klientów zachęconych niższą ceną, większe rabaty i programy specjalne kierowane do Ambasadorek, udział w elitarnym programie Klub Róży, który nie jest dostępny w Niemieckim Avon, oraz wszystko to, co otrzymują polskie ambasadorki czyli np. program powitalny czy program działasz i masz.
Myślę, że te wszystkie korzyści skutecznie niwelują koszt przesyłki paczki z Polski.
Jest kilka miejsc na mapie Europy, gdzie marka Avon nie funkcjonuje, i tam możliwości zarobkowe są jeszcze większe ponieważ jest tam grono klientów znających Avon, z brakiem dostępu do produktów.
Kraje te to między innymi Irlandia czy Francja, tu zasady i korzyści są podobne, tam na podobnych zasadach jak przedstawione wyżej funkcjonują Ambasadorki Avon z całej Europy, ale myślę, że Ambasadorka Polskiego Avon ma przyjemniejsze zadanie, ponieważ może zaoferować niższą cenę niż np. ta z Avon Niemcy 🙂

dołącz do najlepszych konsultantek Avon

You may also like