Woda perfumowana Avon Attraction dla Niej

by Ambasadorka
0 comment
Popularny zapach dla niej od Avon Attraction

Poczuj się atrakcyjnie z wodą perfumowaną Attraction dla Niej od Avon! Dobrze dobrany zapach potrafi podkreślić atrakcyjność kobiety, która wyraża się nie tylko w wyglądzie, ale również i w zachowaniu. Pewna siebie, uśmiechnięta, lekko tajemnicza – taka kobieta przyciąga nie tylko męskie spojrzenia, ale i serca. Specjalnie dla takich kobiet Avon stworzył wodę perfumowaną Attraction dla Niej – kropkę nad i atrakcyjności i kobiecości.

Drzewno-owocowy zapach, który budzi namiętność.

Woda perfumowana Attraction dla Niej od Avon opiera się na jeżynie, piżmie i ambrze waniliowej. Jerzyna to słodko-kwaśny granatowy owoc, rosnący dziko w lesie, również w Polsce. Piżmo to jeden z najcenniejszych i najdroższych składników perfum. Chętnie stosowała go Maria Antonina, żona Ludwika XVI, króla Francji. Ten zapach określany jest jako ciepły i balsamiczny, dodaje głębi perfumom. Z kolei ambra waniliowa jest słodka i lekko pikantna. Mieszanka jeżyny, piżma i ambry waniliowej tworzy wyrazisty i piękny zapach, którego długo utrzymuje się na skórze. Poczuj się jak uwodzicielka z wodą perfumowaną Attraction dla Niej od Avon.

Trzy nuty grają na Twoich zmysłach.

Popularny zapach dla niej od Avon AttractionKażde perfumy opierają się na trzech nutach: głowy, serca i bazy. Są jak warstwy tortu, które próbuje się po kolei, odkrywając głębię zapachu. Pierwsza jest nuta głowy, która trwa przez parę pierwszych minut po aplikacji. Składa się na nią jeżyna i różowy pieprz. Jest słodko, kwaśno i ostro, bardzo wyraziście. Następnie do gry wchodzi nuta serca, która pozostaje na długo: piżmo, czarna orchidea, jaśmin. Robi się kwiatowo i mocno. Na końcu pojawia się nuta bazy, która jest podstawą każdych perfum. W Attraction dla Niej jest to ambra, madagaskarska wanilia, pralina i labdanum. Rdzeń jest głęboki i kobiecy. Razem wszystkie trzy nuty tworzą seksowny zapach oddziałujący na wszystkie zmysły. Zapach zamknięty jest w smukłym, zgrabnym flakonie. Podkreśl swój pierwiastek żeński z wodą perfumowaną Attraction dla Niej od Avon i zachwycaj na każdym kroku.

Zapach znajdziesz w ofercie katalogowej Avon. Zostań konsultantką Avon i zyskaj duże rabaty na swoje ulubione kosmetyki.

dołącz do najlepszych konsultantek Avon

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com
  • Bebo
  • MySpace
  • Śledzik
  • Google Bookmarks

You may also like