Serum Anew z 10% witaminą C

by Ambasadorka
0 comment
Seru Avon Anew 10% pomarańczy

Każda skóra, niezależnie od wieku, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Zbyt intensywny tryb życia sprawia, że jego oznaki są najczęściej widoczne na naszej skórze. Tylko systematyczna pielęgnacja, może dać efekty na miarę twoich potrzeb. Marka Avon, wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i tworzy produkty w oparciu o najlepsze składniki.Seru Avon Anew 10% pomarańczy

Witamina C receptą na młodość

Serum Anew z 10% witaminą C z Avon, powstało z myślą o kobietach w każdym wieku i z każdym rodzajem skóry. Jedna buteleczka odpowiada, aż 30 pomarańczom, które odpowiadają za rewitalizację twojej skóry. Skoncentrowana formuła, przeciwdziała uszkodzeniu komórek i starzeniu się skóry. Niesamowicie nawilża i odżywia skórę. Serum Avon Anew to idealne rozwiązanie dla zabieganych i zapracowanych kobiet. Pozwala stworzyć swoje własne, domowe SPA, zawsze wtedy, kiedy nie masz czasu na wielogodzinne zabiegi. Ponadto, witamina C zawarta w serum Anew, chroni przed czynnikami zewnętrznymi, a co najważniejsze jest uznawana za naturalny filtr przeciw promieniowaniu UV. Regularne stosowanie kremów, bogatych w tak cenną witaminę, przyczynia się do rozświetlenia i odmłodzenia skóry twarzy oraz do zniwelowania oznak starzenia.

Zadbaj o swoją skórę, naturalnie z Serum Avon Anew

Wygląd twojej skóry zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Odpowiednia pielęgnacja, wynagrodzi Ci to w postaci idealnie gładkiej skóry. Serum Anew z 10% witaminą C, to najlepsze co możesz dać swojej skórze. To niesamowicie skuteczny produkt, który możesz stosować zarówno w dzień, jak i w nocy. Nawilża skórę od środka i pozwala jej oddychać, zachowując przy tym promienny wygląd.anew bogate w pomarancze Serum Anew to najlepszy sposób na odmłodzenie, bez użycia skalpela. Stosowanie kosmetyków z zawartością witaminy C, powinno być uwzględnione w codziennej pielęgnacji. Ich systematyczne używanie wykazuje działanie profilaktyczne. Skutecznie rozjaśnia przebarwienia i spełnia się także w kontekście konkretnych problemów skórnych. Witamina C zawarta w serum Anew, skutecznie niweluje rumień i wszelkie zmiany pigmentacyjne. Ponieważ ludzki organizm nie jest w stanie sam wyprodukować tej witaminy, powinniśmy ją regularnie dostarczać w odpowiedniej ilości. Dotyczy to nie tylko naszej odporności, ale również kondycji skóry. Właściwości jakie posiada witamina C, w połączeniu z serum Anew, tworzą niezastąpiony kosmetyk do codziennej pielęgnacji dla każdego rodzaju skóry, również tej wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

 

Jeśli lubisz kosmetyki i chcesz mieć dostęp do nowości Avon zanim ukażą się w Katalogu dołącz do naszego zespołu Ambasadorek Avon.

You may also like