Woda perfumowana Avon Luck La Vie dla Niej

Luck La Vie oznacza po francusku szczęśliwe życie. Jednak co to właściwie jest szczęśliwe życie? Dla jednej kobiety to dotyk ukochanego, dla innej – gromadka dzieci, dla jeszcze innej – wakacje pod palmami, dla kolejnej – awans w pracy. Każda z nas ma swoją prywatną definicję szczęścia, mamy do tego prawo. Woda perfumowana Luck La Vie od Avon pozwala przywołać radosne chwile i poczuć się, jakbyśmy jeszcze razy przeżywały najszczęśliwszy dzień swojego życia. Zanurz się w luksusowym zapachu i poczuj, jak to jest być po prostu szczęśliwą.

Główne nuty zapachowe wody perfumowanej Luck La Vie od Avon.

Drzewo cedrowe, konwalia, truskawki Mara de Bois – te zapachy są rdzeniem wody perfumowanej Luck La Vie Avon. Cedr występuje w Himalajach i w okolicach Morza Śródziemnego. Pachnie drzewnie i Perfumy Avon Luck dla niejżywiczo, bardzo wyraziście. Z kolei konwalie to urocze, wiosenne kwiatki, które stanowią symbol wiosny. Ich zapach jest świeży i delikatny, niczym dziewczynka biegająca po zielonej łące. Truskawki Mara de Bois to gatunek dający smak poziomki. Słodki, owocowy i niewymagający dodatku cukru. Połączenie drzewa cedrowego, konwalii i truskawki Mara de Bois daje kwiatowo-owocowy zapach, który trwa i przypomina dobre chwile.

Nuty zapachowe, które grają w Twojej głowie.

W perfumach wyróżniamy trzy nuty: głowy, serca i bazy. Nuta głowy jest pierwsza, dociera do nas od razu po pierwszej aplikacji zapachu. W wodzie perfumowanej Luck La Vie od Avon to truskawka Mara de Bois, mirabelka i mandarynka. Jest słodko i lekko kwaśnie. To jednak dopiero początek. Następne przychodzi nuta serca i po paru minutach zapach odsłania swoje nowe oblicze: jaśminu, kwiatu lipy i konwalii. Robi się kwiatowo, dalej jest słodko, czujesz, jakbyś była w ogrodzie. Ta nuta pozostaje z Tobą przez parę godzin. Na końcu odsłania się nuta bazy, będąca podstawą zapachu i tworząca jego głębię. Brzoskwinia, pianka marshmallow i biały cedr. Jesteś w lesie, jesz brzoskwinię i pieczesz pianki na ognisku. Czujesz zapach żywicy i owoców. To prawdziwe szczęście być tak blisko przyrody.

Ten i inne zapachy Avon znajdziesz w ofercie katalogowej, a zostając konsultantką Avon zyskasz rabat na ulubione kosmetyki.

dołącz do najlepszych konsultantek Avon

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com
  • Bebo
  • MySpace
  • Śledzik
  • Google Bookmarks